GRUP TANIMACA
GRUP TANIMACA
357 views

Totem

by on 26 Eylül 2013
Details
 
 

‘Dio’ya ettiği küfür sebebiyle bir kesim metalci tarafından ‘shit list’e alınan, ancak yeteneği, vokali ve yazdığı sözlerle herkesin hayranlıkla takdir ettiği Kurban grubunun solisti Deniz Yılmaz ile Helezon Prizma‘dan tanıdığımız ve ‘Gezi’ için yazdığı ‘Diren Gezi Parkı’ adlı enstrumental şarkısıyla tüylerimizi diken diken eden, aranjör ve gitarist Sinan Güngörer’in güçlerini birleştirmesiyle ortaya çıkan bir proje ‘Totem’. Davullarda Kaan (Sezyum) Alptekin’in eşlik ettiği grubu Deniz, bizzat kendi ağzından şu sözlerle tanımlıyor…:

‘Uzun süredir üstünde çalıştığımız ve üç albümü doldurabilecek kadar şarkı yapınca, albüm haline gelmeden, artık bir kısmını dinletmeye karar verdiğimiz grubun adına Totem denir.’

Geçtiğimiz yılın (2012) Eylül ayında albüm çalışmaları için stüdyoya giren Totem’den halen albümün müjdesi gelmedi. Ancak beklentilerimiz önümüzdeki yıl içerisinde kulaklarımızın şenleneceği yönünde. Ha ‘ben dayanamam o kadar’ diyorsanız eğer, 4 Ekim’de KadıköySahne’de gerçekleşecek olan Kurban konserine gidip acınızı dindirebilirsiniz. Biletler hemen şuracıkta. Şimdiden iyi eğlenceler dileriz.

Totem’i grubun Facebook sayfasından ve Youtube kanalından takip edebilirsiniz.

Hover To Rate
User Rating
 
5 üzerinden kaç verirsin?

DİNLEYİCİ YORUMU...
1 rating

You have rated this